.

.

New
Лаптоп батерии за LG LB52113B R405 RD400 М1-LM -5D2A2 R1 P1-5001A9 R400-EP23A3 LSBA06.AEX -GB02A9 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за LG LB52113B R405 RD400 М1-LM -5D2A2 R1 P1-5001A9 R400-EP23A3 LSBA06.AEX -GB02A9 11.1 V 6 ќелија

DEN 1247.52

Стока
Достапно.

Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. CPB1 A9, R405-GB02 A9, R405-С. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates.AEX
Одговара На Лаптопи :
За LG
LE50 Серија, LM, LM50, LM60 Express, LM60-CBJA, LM70, LM70-QKXA, LS50-AGHF1, LS55, LS55-1 EFA, LS75 Серија, LW40 Express, LW60-B3 M44 A, LW60-D2 JA, LW60-QCMA, LW65, LW70 Express, LW70, LW70-QLZA, LW75, М1 Изразат Dual, M1, М1-3 DGBG, М1-3 DGDG, М1-5 DGEG, М1-G3 C3 A, М1-J2 ABV1, М1-J2 YKV, М1-JDGFG, P1 Про Изразат Dual, P1-5001 A9, P1-52 A7 A, P1-52 SBV1, P1-J003 A9, P1-J101 A, P1-J24 PV1, P1-J2 CJV1, P1-J2 PAV1, P1-J2 SDF, P1-JDGAG, P1-JDGCG, P1-JDGFG, P1-KPRBG, P1-P282 F, R1, R1-C002 A9, R400-5222 A3, R400-EP23 A3, R405, R405-G.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
1001323 - за V1,R400-5222A3,М1 Изразат Двојна Т1 Dual,С1 Про Dual
Компатибилен Бренд:
LG
Свеж

Избор на клиенти