.

.

New
Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite Про A10 A10-S129 A10-S213 A10-S103 A10-S178 Tecra А1 A15-S127 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite Про A10 A10-S129 A10-S213 A10-S103 A10-S178 Tecra А1 A15-S127 10.8 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Стока
Достапно.

DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Тест секој батеријата пред пратката, со цел да се обезбеди секое парче на батеријата е во РЕД
2. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
1001024 - за A10-S127,A15-S128,Qosmio G20,A10-S167,A10-S169
Свеж

Избор на клиенти