.

.

New
Лаптоп со батерија за Lenovo125 7000 E680 E290 7087 НА SQU-504 E660 E280 916C4340F 411181429 125C 3UR18650F-2-QC186 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп со батерија за Lenovo125 7000 E680 E290 7087 НА SQU-504 E660 E280 916C4340F 411181429 125C 3UR18650F-2-QC186 11.1 V 6

DEN 1247.52

Стока
Достапно.

Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Тест секој батеријата пред пратката, со цел да се обезбеди секое парче на батеријата е во РЕД
2. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.
Упатство за употреба По првичната употреба (или после подолг период на зреење) на батеријата може да се потребни две до три полнење/празнење циклуси пред постигнување на максимален капацитет. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Ако батеријата не ќе се користи за месец или подолго, тоа е препорачливо е отстранета од уредот и се чуваат на ладно, суво, чисто место на околу 40% - 60% капацитет ниво. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.

Детали

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Бренд Име:
Tanch
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
11.1 V
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
1001744 за 125F,125A,S,125L,125F,125A,E280S,125L
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти