.

.

New
10.8 V 9 мобилен FRU 42T4511 Батеријата за Lenovo ThinkPad T60P 1952 THINKPAD W500 T500 1001317-58292-1 Лаптоп Батерии

10.8 V 9 мобилен FRU 42T4511 Батеријата за Lenovo ThinkPad T60P 1952 THINKPAD W500 T500 1001317-58292-1 Лаптоп Батерии

DEN 1487.52

Стока
Достапно.

0" стандард екрани и 15. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка.1" стандард екрани и 15. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Ве молиме. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата.4" widescreen), Think Pad T61p 8889, Think Pad T61p (14.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака.4 ЕКРАН), Think Pad R61i 8918, THINKPAD R61 I (14. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци.

Детали

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
1001317 forThinkPad T60P 1952 THINKPAD W500 T500 1001317-58292-1
Бренд Име:
Tanch
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
Леново
Тип:
Li-Ion
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти