.

.

New
Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite L350-153 L350-172 Про P300-19Q P300-1BB Про P300-16V Про L350-175 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite L350-153 L350-172 Про P300-19Q P300-1BB Про P300-16V Про L350-175 10.8 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
1001629 за P300-1CN,P200,L355,P205-S6237,P205-S6267,P205-S6297
Свеж

Избор на клиенти