.

.

New
LMDTK НОВ ЛАПТОП батеријата за F2F F2Hf F2J F3L F3M F3P A32-F3 SQU-528 SQU-524 A32-F3 Бесплатен превозот

LMDTK НОВ ЛАПТОП батеријата за F2F F2Hf F2J F3L F3M F3P A32-F3 SQU-528 SQU-524 A32-F3 Бесплатен превозот

DEN 838.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од конзервирање, складирање време е најдобро да не повеќе од 3 месеци 4. По приемот на стоката најде дека батеријата може да не биде обвинет, ве молиме проверете ја вашата адаптер 7. Првата употреба на новата батерија, ве молиме прво полн со електрична енергија, а потоа снема до околу 5%-10% и потоа се полни, за да целосно да ја активирате литиум јонска да стигне до максималниот капацитет, 2. На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. Батеријата може да не се наплаќаат, батерија, матична плоча, адаптер, температурата може да влијае на батеријата може да не работи
90-NFY6 B1000 Z 90-NI11 B1000 90-NIA1 B1000 A32-F3 90-NI11 B1000 3 UR18650 F-2-КК-11 90-NE51 B2000 S9 N-0362210-CE1 90-NI11 B1000 Y 90-NI11 B1000 Y 90-NI11 B2000 Y 90-NIA1 B1000 A32-Z94 A32-Z96 906 C5040 F SQU-503 SQU-528 SQU-524
. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен.
батеријата на различните пакети на производство, појава на различни верзија, сликата е за повикување само, да преовладуваат во вид
1. Долготрајната употреба на полначот, најмалку 1 месеци да го користите еден батерија 5.

Детали

Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
SQU-528
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Li-Ion
Батеријата клетки:
6 Клетки
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
310g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
РЕАЛНИОТ КАПАЦИТЕТ Е 4000-4400MAH
батеријата етикетата:
11.1 V 5200mAh
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти