.

.

New
Лаптоп батерии за ACER UM08A31 UM08A74 UM08B74 се СТРЕМАТ ЕДЕН KAV60 UM08B51 Еден A150-Бб UM08b32 LT2000 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за ACER UM08A31 UM08A74 UM08B74 се СТРЕМАТ ЕДЕН KAV60 UM08B51 Еден A150-Бб UM08b32 LT2000 11.1 V 6 ќелија

DEN 1535.52

Стока
Достапно.

НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.1 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (53 W) Боја : црна
Компатибилен Дел NO : 1001654
За ACER
UM08 A31, UM08 A74, UM08b32, UM08 B51, UM08 B74
За ПОРТА
Одговара На Лаптопи :
За ACER
A0 A110-1295, A0 A110-1691, A0 A110-1831, A0 A110-Ab, A0 A110-AGp, A0 A110 Bb, A0 A110-Бп, A0 A110 X Black Edition, A0 A150-1029, A0 A150-1083, A0 A150-1172, A0 A150-1329, A0 A150-1400, A0 A150-1447, A0 A150-1504, A0 A150-1555, A0 A150-1635, A0 A150-1690, A0 A150-1784, A0 A150-1840, A0 A150-1905 ГОДИНА, A0 A150-1987 ГОДИНА, A0 A150-Aw, A0 A150-Ос, A0 A150-BGc, A0 A150-Bk1, A0 A150-BPDOM, A0 A150 L blau, A0 D150, A0 D150-0 BR, A0 D150-1165, A0 D150-1322, A0 D150-1474, A0 D150-1647, A0 D150-1860, A0 D150-1 Bk, A0 D150-Bbdom, A0 D150-Brdom, A0 D250-0 BGb, A0 D250-0 Bk, A0 D250-1026, A0 D250-1114, A0 D250-1151, A0 D250-1185 ГОДИНА, A0 D250-1288, A0 D250-1326, A0 D250-1424, A0 D250-1580, A0 D250-1610, A0 D250-1706, A0 D250-1739, A0 D250-1832, A0 D250-1955 ГОДИНА, A0 D250-1996 ГОДИНА, A0 D250-1 Bw, A0 D250-Bk83 F, A0 D250-Bw83, AOA110-1295, AOA110-1691, AOA110-1831, AOA110-1982 ГОДИНА, AOA110-Ac, AOA110-Аgw, AOA110-Ос, AOA110-На, AOA150-1049, AOA150-1141, AOA150-1316, AOA150-1382, AOA150-1444, AOA150-1493, AOA150-1553, AOA150-1635, AOA150-1690, AOA150-1784, AOA150-1813, AOA150-1840, AOA150-1887 ГОДИНА, AOA150-1983 ГОДИНА, AOA150-Ап, AOA150-Ос, AOA150-BCDOM, AOA150-BGw, AOA150-BKDOM, AOA150-На, AOA150 X blau, AOD150-0 BR, AOD150-1125, AOD150-1240, AOD150-1358, AOD150-1474, AOD150-1647, AOD150-1860, AOD150-1 Br, AOD150-Bbdom, AOD150-Brdom, AOD250-0 BGw, AOD250-0 Bw, AOD250-1042, AOD250-1065, AOD250-1070, AOD250-1114, AOD250-1146, AOD250-1165, AOD250-1284, AOD250-1302, AOD250-1326, AOD250-1413, AOD250-1514, AOD250-1604, AOD250-1689, AOD250-1695, AOD250-1738, AOD250-1739, AOD250-1798 ГОДИНА, AOD250-1832, AOD250-1962 ГОДИНА, AOD250 на 1990-тите, AOD250-Bk83 F, AOD250-Bw83 F, се Стремат Еден A110-1295, A110-1722, A110-1955 Година, A110-1982 година, A110-Ac, A110-Ап, A110-BGb, A110 L вајс, A110 X Black Edition, A150-1049, се Стремат Еден A150-1068, A150-1083, A150-1141, A150-1172, A150-1316, A150-1493, A150-1505, A150-1622, A150-1635, A150-1777, се Стремат Еден A150-1840, A150-1890, A150-1905 Година, A150-1920, A150 Bb, A150-BCDOM, A150-BGc, A150-Bk1, A150-BKDOM, A150-Бп, се Стремат Еден A150 L вајс, AOA110-1982 ГОДИНА, AOA150-1126, AOA150-1570, AOA150-1813, D150-0 BK, D150-1165, D150-1358, D150-1366, D150-1577 Година, се Стремат Еден D150-1739, D150-1860, D150-1 Br, D150-Bbdom, D150-Brdom, D210, D250, D250-0 BGr, D250-0 Br, D250-1042, се Стремат Еден D250-1064, D250-1065, D250-1070, D250-1114, D250-1185 Година, D250-1196, D250-1288, D250-1383, D250-1440, D250-1584, се Стремат Еден D250-1585, D250-1689, D250-1694, D250-1797, D250-1832, D250-1986, D250-1 BK, D250-1 Bw, D250-Bk83 F, D250-Bw83 F, се СТРЕМАТ ЕДЕН KAV60
За ПОРТА
LT1004, LT1006 C, LT2000, LT2023u
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
1001654 - за Еден A150-1049,ЕДЕН D210,Еден D250-1185 Година,Еден A150-BGc
Свеж

Избор на клиенти