.

.

New
LMDTK НОВИ 8CELLS ЛАПТОП со БАТЕРИЈА ЗА IBM ЛЕНОВО X60 X61 SeriesTHINKPAD X60S X61S 40Y6999 40Y7001 40Y7003 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

LMDTK НОВИ 8CELLS ЛАПТОП со БАТЕРИЈА ЗА IBM ЛЕНОВО X60 X61 SeriesTHINKPAD X60S X61S 40Y6999 40Y7001 40Y7003 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 1010.00
DEN 1295.04

Стока
Достапно.

Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. Предупредување : За различни земји да произведуваат различни количества на различни, нашите батеријата етикета може да биде малку различен од вашата оригинална батерија, но тоа не влијае на користењето на 6.
Изберете нашите причини? 1. За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од конзервирање, складирање време е најдобро да не повеќе од 3 месеци 4. Долготрајната употреба на полначот, најмалку 1 месеци да го користите еден батерија 5. Не празнење на новата батерија на 0%, во спротивно тоа е лесно да се оштети батеријата за да го направи животот на батеријата пократко 3. Првата употреба на новата батерија, ве молиме прво полн со електрична енергија, а потоа снема до околу 5%-10% и потоа се полни, за да целосно да ја активирате литиум јонска да стигне до максималниот капацитет, 2.
батеријата на различните пакети на производство, појава на различни верзија, сликата е за повикување само, да преовладуваат во вид
1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. Батеријата може да не се наплаќаат, батерија, матична плоча, адаптер, температурата може да влијае на батеријата може да не работи
40 Y6999 40 Y7001 40 Y7003 ASM 92 P1170 ASM 92 P1174 FRU 92 P1163 FRU 92 P1165 FRU 92 P1167 FRU 92 P1169 FRU 92 P1171 FRU 92 P1173 FRU 92 P1227 42 T4505
ЗА ЛЕНОВО ЗА Think Pad X60 1702 ЗА Think Pad X60 2510 ЗА Think Pad X60s 1709 ЗА Think Pad X60 1703 ЗА Think Pad X60 2533 ЗА Think Pad X60s на гласачкото место 2507 ЗА Think Pad X60 1704 ЗА Think Pad X60s 1702 ЗА Think Pad X60s 2508 ЗА Think Pad X60 1705 ЗА Think Pad X60s 1703 ЗА Think Pad X60s 2522 ЗА Think Pad X60 1706 ЗА Think Pad X60s 1704 ЗА Think Pad X60s 2524 ЗА Think Pad X60 1707 ЗА Think Pad X60s 1705 ЗА Think Pad X60s 2533 ЗА Think Pad X60 1708 ЗА Think Pad X60s 1706 ЗА Think Pad X60 Серија ЗА Think Pad X60 1709 ЗА Think Pad X60s 1707 ЗА Think Pad X60s Серија ЗА Think Pad X60 место 2509 ЗА Think Pad X60s 1708 ЗА ЛЕНОВО ЗА Think Pad X61 7673 ЗА Think Pad X61 Серија ЗА Think Pad X61s Серија ЗА Think Pad X61s 7669 ЗА Think Pad X61s 15
.

Детали

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.8 V
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Компатибилен Бренд:
IBM
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
Број На Модел На:
X60 X60S X61 X61S СЕРИЈА
лаптоп батеријата:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Гаранција:
2years
батеријата етикетата:
14.4 V / 14.8 V 5200mAh
is_customized:
YES
Батеријата клетки:
8 КЛЕТКИ
димензија:
266.9*93.5*24.8
Тежина:
430g
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти