.

.

New
Лаптоп батерии за MSI 4212 BTY-S11 Правец на U100 BTY-S12 U90 Akoya Мини E1210 X110 U90X Нео 4213 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за MSI 4212 BTY-S11 Правец на U100 BTY-S12 U90 Akoya Мини E1210 X110 U90X Нео 4213 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Тест секој батеријата пред пратката, со цел да се обезбеди секое парче на батеријата е во РЕД
2.1 V 3500m Ah)
1. Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
1001813 - за Ветер U100
Компатибилен Бренд:
MSI
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти