.

.

New
Лаптоп батерии за DELL Latitude E5500 E5510 PW640 KM769 KM752 312-0762 MT186 WU843 T749D RM661 11.1 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за DELL Latitude E5500 E5510 PW640 KM769 KM752 312-0762 MT186 WU843 T749D RM661 11.1 V 9 ќелија

DEN 1871.52

Стока
Достапно.

Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. Тест секој батеријата пред пратката, со цел да се обезбеди секое парче на батеријата е во РЕД
2. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Оставањето на батеријата на лаптоп при користење на електричен штекер за долги периоди. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Ако батеријата не ќе се користи за месец или подолго, тоа е препорачливо е отстранета од уредот и се чуваат на ладно, суво, чисто место на околу 40% - 60% капацитет ниво. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1002405 - за PP32LA,MT332,X064D,312-0902,PW651,MT193,W071D
Свеж

Избор на клиенти