.

.

New
Лаптоп батерии за DELL GD761 312-0427 UD260 TD344 XU937 312-0599 451-10482 312-0467 PP23LB NR147 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за DELL GD761 312-0427 UD260 TD344 XU937 312-0599 451-10482 312-0467 PP23LB NR147 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци.1 V 3500m Ah)
1. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос.
Упатство за употреба По првичната употреба (или после подолг период на зреење) на батеријата може да се потребни две до три полнење/празнење циклуси пред постигнување на максимален капацитет.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1001563 - за Inspiron E1505
Свеж

Избор на клиенти