.

.

New
Лаптоп батерии за HP 537627-001 HSTNN-CB0C МИНИ 110 110-1030NR HSTNN-LB0C 530973-741 110-1030CA 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за HP 537627-001 HSTNN-CB0C МИНИ 110 110-1030NR HSTNN-LB0C 530973-741 110-1030CA 11.1 V 6 ќелија

DEN 1535.52

Стока
Достапно.

Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на. Тест секој батеријата пред пратката, со цел да се обезбеди секое парче на батеријата е во РЕД
2. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.1 V 3500m Ah)
1.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
1002151 за 110-1025TU,110-1012NR,110-1050LA,110-1016TU,110c-1010SP
Свеж

Избор на клиенти