.

.

New
Лаптоп батерии за ACER Стремат 3000WLMi TravelMate 4000 4020WLCi БТ.T5003.001 БТ.T5007.001 1640 14.8 V 8 ќелија

Лаптоп батерии за ACER Стремат 3000WLMi TravelMate 4000 4020WLCi БТ.T5003.001 БТ.T5007.001 1640 14.8 V 8 ќелија

DEN 2111.52

Стока
Достапно.

Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.8 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
1001055 за 1694,1695,1692,2300,1693,1412,1685,4002,2306
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти