.

.

New
Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite P500 PA3730U-1BRS PA3729U-1BRS PA3730U-1BAS P505D-S8930 Qosmio X505-Q870 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite P500 PA3730U-1BRS PA3729U-1BRS PA3730U-1BAS P505D-S8930 Qosmio X505-Q870 10.8 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1001931
За TOSHIBA
PA3729 U-1 BRS, PA3730 U-1 BAS, PA3730 U-1 BRS, PABAS206
Одговара На Лаптопи :
За TOSHIBA
Dynabook Qosmio GXW/70 LW, Qosmio 97 K, Qosmio G60, Qosmio G65 W, Qosmio X500-04 N, Qosmio X500-067, Qosmio X500-10 Q, Qosmio X500-10 T, Qosmio X500-10 W, Qosmio X500-11 D, Qosmio X500-11 Q, Qosmio X500-125, Qosmio X500-12 D, Qosmio X500-12 N, Qosmio X500-13 R, Qosmio X500-148, Qosmio X500-14 C, Qosmio X500-14 W, Qosmio X500-Q840 S, QOSMIO X500-Q895 S, QOSMIO X500-S1801, QOSMIO X500-S1812, QOSMIO X505-Q8100 X, QOSMIO X505-Q8104 X, Qosmio X505-Q830, Qosmio X505-Q850, Qosmio X505-Q862, Qosmio X505-Q870, Qosmio X505-Q875, Qosmio X505-Q882, Qosmio X505-Q887, Qosmio X505-Q890, QOSMIO X505-Q894, Qosmio X505-Q896, Сателитска P500, Сателитска P500-01 C, Сателитска P500-024, Сателитска P500-026, Сателитска P500-12 D, Сателитска P500-14 L, Сателитска P500-1 DT, Сателитски P500-1 DX, Сателитска P500-1 F8, Сателитска P500-BT2 G23, Сателитска P500-BT2 N23, Сателитска P500-ST5801, Сателитска P500-ST5806, Сателитска P500-ST6822, Сателитска P500 D-ST5805, Сателитска P505, Сателитска P505-S8010, Сателитска P505-S8020, Сателитска P505-S8025, Сателитска P505-S8941, Сателитска P505-S8946, Сателитска P505-S8971, Сателитска P505-ST5800, Сателитска P505 D-S8000, Сателитска P505 D-S8007, Сателитска P505 D-S8930
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
1001931 за X505-Q890,P505-S8941,P505-ST5800,X505-Q896,X500-10T
Свеж

Избор на клиенти