.

.

New
Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3733U-1BRS PABAS209 PA3734U-1BAS PABAS211 мини NB205-N310/BN NB205-N313/P 10.8 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3733U-1BRS PABAS209 PA3734U-1BAS PABAS211 мини NB205-N310/BN NB205-N313/P 10.8 V 9 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Купувачот. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина.1 V 3500m Ah)
1. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
1002006 за NB205-N312/BL,PA3731U-1BRS,NB205-N311/W,NB200-10Z
Свеж

Избор на клиенти