.

.

New
Лаптоп батерии за HP COMPAQ 372772-001 364602-001 NX6120 NX6325 NX6320 6515b NC6230 NX6140 NX6105 6710b 10.8 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за HP COMPAQ 372772-001 364602-001 NX6120 NX6325 NX6320 6515b NC6230 NX6140 NX6105 6710b 10.8 V 9 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Фабриката директно понуда, конкурентна цена.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации што. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек. Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
1001830 за Бизнис Лаптоп NX6325
Свеж

Избор на клиенти