.

.

New
Лаптоп батерии за ASUS M6 M6000 M67 M68 M6N M6700N M6Va M6A M6R M6800N M6C M6842N M6722 M6762 14.8 V 8 ќелија

Лаптоп батерии за ASUS M6 M6000 M67 M68 M6N M6700N M6Va M6A M6R M6800N M6C M6842N M6722 M6762 14.8 V 8 ќелија

DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатно на превозот со нас. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Ако батеријата не ќе се користи за месец или подолго, тоа е препорачливо е отстранета од уредот и се чуваат на ладно, суво, чисто место на околу 40% - 60% капацитет ниво. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.8 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
1001580 - за M6700C,M6806N,M68A,M68R,M6700V,A42-M6,15-100360301
Свеж

Избор на клиенти