.

.

New
Лаптоп батерии за LENOVO ThinkPad X300 X301 43R1965 43R1967 ASM 42T4519 FRU 42T4522 FRU 42T4518 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за LENOVO ThinkPad X300 X301 43R1965 43R1967 ASM 42T4519 FRU 42T4522 FRU 42T4518 10.8 V 6 ќелија

DEN 2015.52

Стока
Достапно.

Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи.1 V 3500m Ah)
1. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Ве молиме да ни даде можност да се resove било каков проблем.
Упатство за употреба По првичната употреба (или после подолг период на зреење) на батеријата може да се потребни две до три полнење/празнење циклуси пред постигнување на максимален капацитет.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
1001768 за ASM 42T4523,6477,2748,2776,2749,6476,42T4642
Свеж

Избор на клиенти