.

.

New
Лаптоп батерии за HP Mini 5101 5102 HSTNN-IB0F HSTNN-DB0G 5103 HSTNN-i71c AT901AA HSTNN-OB0F 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за HP Mini 5101 5102 HSTNN-IB0F HSTNN-DB0G 5103 HSTNN-i71c AT901AA HSTNN-OB0F 10.8 V 6 ќелија

DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите.1 V 3500m Ah)
1.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1002126
За HP
532496-541, 579027-001, AT901 AA, HSTNN-DB0 G, HSTNN-i71c, HSTNN-IB0 F, HSTNN-OB0 F, HSTNN-UB0 G
Одговара На Лаптопи :
За HP
Мини 5101, Мини 5102, Мини 5103
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас. Оставањето на батеријата на лаптоп при користење на електричен штекер за долги периоди на време ќе ја чувате батеријата во постојан удел на полнење и дека ќе се намали. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
1002126 - за HSTNN-UB0G,579027-001,532496-541,HSTNN-UB0G,579027-001
Свеж

Избор на клиенти