.

.

New
Лаптоп батерии за ACER UM09H31 UM09H75 UM09G51 UM09H56 се Стремат Еден 532h-2Db Еден 532h-2588 LT2102 11.1 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за ACER UM09H31 UM09H75 UM09G51 UM09H56 се Стремат Еден 532h-2Db Еден 532h-2588 LT2102 11.1 V 9 ќелија

DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates.1 V Батерија Капацитет : 6600m Ah (73 W) Боја : Бела
Компатибилен Дел NO : 1002583
За ACER
3 ICR19/65-2, BT. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA.1 V 3500m Ah)
1.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
1002583 - за Еден 532h-2Ds,LT2104u,LT2103,Еден 532h-2223,Еден 532H-2622
Свеж

Избор на клиенти