.

.

New
Лаптоп батерии за HP 493529-371 HSTNN-OB80 Мини 1000 1016TU HSTNN-DB80 1008TU 1020LA 1006TU 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за HP 493529-371 HSTNN-OB80 Мини 1000 1016TU HSTNN-DB80 1008TU 1020LA 1006TU 11.1 V 6 ќелија

DEN 1439.52

Стока
Достапно.

НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-ion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка.1 V 3500m Ah)
1. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1001873
За HP
493529-371, 506916-371, FZ441 AA, FZ441 AAHSTNN-OB80, HSTNN-157 C, HSTNN-DB80, HSTNN-OB81
За HP COMPAQ
493529-371, HSTNN-OB80
За COMPAQ
Одговара На Лаптопи :
За HP
Мини 1000 CTO, Мини 1000 Мвр, Мини 1000, Мини 1000 XP издание, Мини 1001 XX, Мини 1002 XX, Мини 1004 TU, Мини 1006 TU, Мини 1008 TU, Мини 1010 LA, Мини 1010 TU, Мини 1012 TU, Мини 1014 TU, Мини 1016 TU, МИНИ 1019 TU, Мини 1020 LA, Мини 1022 TU, Мини 1024 TU, Мини 1033 CL, Мини 1050 LA, МИНИ 1097 EI, МИНИ 1099 EA, МИНИ 1099 EE, МИНИ 1099 EG, МИНИ 1099 EK, МИНИ 1099 EM, МИНИ 1099 EP, МИНИ 1099 ES, МИНИ 1099 EW, Мини 1100 CM, Мини 1102 TU, Мини 1104 TU, Мини 1106 TU, Мини 1108 TU, Мини 1110 LA, Мини 1110 NR, Мини 1113 TU, Мини 1115 NR, Мини 1116 NR, МИНИ 1117 TU, Мини 1119 TU, Мини 1120 LA, Мини 1122 TU, Мини 1124 TU, Мини 1125 TU, Мини 1126 TU, Мини 1128 TU, Мини 1130 CM, Мини 1133 CA, Мини 1137 NR, МИНИ 1140 NR, Мини 1150 BR, Мини 1150 LA, Мини 1151 NR, Мини 1153 NR, Мини 1154 NR, Мини 1170 CM, Мини 1190 BR, МИНИ 1198 EO, МИНИ 1199 EA, МИНИ 1199 EC, МИНИ 1199 EH, МИНИ 1199 EP, МИНИ 1199 EQ, МИНИ 1199 ER, МИНИ 1199 EV
За HP COMPAQ
Мини 700 Серија, Мини 700 ED, Мини 700 EF, Мини 700 EK, Мини 700 EM, Мини 700 EP, Мини 700 ES, Мини 700 EW, Мини 701 EG, Мини 701 EM, Мини 701 ER, Мини 701 ET, Мини 702 EG, Мини 705 EI
За COMPAQ
Мини 730 Серијата, Мини 730 EB, Мини 730 EJ, Мини 730 EQ, Мини 730 EZ, Мини 731 EI, Мини 732 EG, Мини 733 EB, Мини 733 EZ, Мини 735 EF, Мини 735 EJ, Мини 735 EQ
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
1001873 - за FZ441AA,1033CL,1014TU,1019TU,1001XX,1116NR,1004TU
Свеж

Избор на клиенти