.

.

New
Лаптоп батерии за ASUS UL50 UL30 НА U30 Vt UL80V A32 - A31 - VS A41 - JT A-Х5 UL80J AG-А2 A-А2 U30J 14.4 V 8 ќелија

Лаптоп батерии за ASUS UL50 UL30 НА U30 Vt UL80V A32 - A31 - VS A41 - JT A-Х5 UL80J AG-А2 A-А2 U30J 14.4 V 8 ќелија

DEN 1631.52

Стока
Достапно.

Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA.1 V 3500m Ah)
1. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка.4 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (65 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1002321
За ASUS
07 G016 BW1875, 07 G016 BZ1875, 07 G016 GN1875, 70-NWU1 B1000 Z, 70-NWU1 B3000 Z, 70-NWU1 B3100 Z, 70-NZA5 B1000 ZA, 70-NZA5 B6000 Z, A31-UL30, A32-UL50, A41-UL30, A41-UL50
Одговара На Лаптопи :
За ASUS
PL30 J, PL30 JT-RO029 X, PL30 JT-RO040 X, PL30 JT-RO084, PL80, PL80 JT-WO018 X, PL80 JT-WO055 V, PRO32, PRO32 U, PRO32 VT, PRO5 GAT, PRO5 GVT, U30, U30 J, U30 JC-А1, U30 JC-X3 K, U35, U35 JG, U45 JC-А1, UL30, UL30 A, UL30 A-А2, UL30 A-X2, UL30 A-Х5, UL30 JT, UL50, UL50, UL50 AG-А2, UL50 VS, UL50 VS-A1 B, UL50 Vt, UL50 Vt-XX009 X, UL80 J, UL80 V, UL80 Vt-A1
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
1002321 - за-X2,t-А1,U45JC-А1,VS-A1B,70-NWU1B3100Z,PRO5GVT
Свеж

Избор на клиенти