.

.

New
Лаптоп батерии за SAMSUNG N130 АА-PB6NC6W NC10-14GW NC10-KA04 АА-PB8NC6M NC10-KA01US НАС /E NC20-KA01 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за SAMSUNG N130 АА-PB6NC6W NC10-14GW NC10-KA04 АА-PB8NC6M NC10-KA01US НАС /E NC20-KA01 11.1 V 6 ќелија

DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Фабриката директно понуда, конкурентна цена.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Ве молиме да ни даде можност да се resove било каков проблем. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето.1 V 3500m Ah)
1. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
1001821 - за N110,-KA01,N120-KA04,АА-PB8NC6B/E,NC10-KA06,NC10-KA07
Свеж

Избор на клиенти