.

.

New
Лаптоп батерии за DELL UR18650F Inspiron 1750 WK379 GW252 G555N RU573 RW240 WP193 0F965N K456N 14.4 V 4 ќелија

Лаптоп батерии за DELL UR18650F Inspiron 1750 WK379 GW252 G555N RU573 RW240 WP193 0F965N K456N 14.4 V 4 ќелија

DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек.1 V 3500m Ah)
1. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот.
Упатство за употреба По првичната употреба (или после подолг период на зреење) на батеријата може да се потребни две до три полнење/празнење циклуси пред постигнување на максимален капацитет. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2001 - 2500 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1002052 - за 0F972N,0,X409G,0XR682,0XR697,0UK716,0GW241,0WK381
Свеж

Избор на клиенти