.

.

New
10.8 V 6600mAh замена на батеријата за TOSHIBA NB305-N440BL NB305-N444BN NB305-N411BN NB305-N410WH NB305-106 PABAS239

10.8 V 6600mAh замена на батеријата за TOSHIBA NB305-N440BL NB305-N444BN NB305-N411BN NB305-N410WH NB305-106 PABAS239

DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни даде можност да се resove било каков проблем. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатно на превозот со нас.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
1002539 за PA3784U-1BRS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти