.

.

New
Лаптоп батерии за ASUS Eee PC 1005HA AL31-1005 1005HAB PL32-1005 1001P 1001HA 1005PE ML31-1005 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за ASUS Eee PC 1005HA AL31-1005 1005HAB PL32-1005 1001P 1001HA 1005PE ML31-1005 10.8 V 6 ќелија

DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака.1 V 3500m Ah)
1., Eee PC 1005ha-vu1x-пи, Eee PC 1005 HA-WHI014 X, Eee PC 1005 HA-WHI045 X, Eee PC 1005 HAB, Eee PC 1005 HE, Eee PC 1005 HR, Eee PC 1005 PE, Eee PC 1101 HA-M, Eee PC 1101ha-mu1x, Eee PC 1101 HGO
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот., Eee PC 1005 HA-H-BLK093 X, Eee PC 1005 HA-M, Eee PC 1005ha-p, Eee PC 1005ha-pu1x-б. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
1002035 - за TL31-1005,1101 HGO,1005ha-а,1101HA-M,90-OA001B9000
Свеж

Избор на клиенти