.

.

New
Лаптоп батерии за LENOVO ThinkPad X200 Таблета 43R9257 43R9256 42T4564 Таблета 7448 7449 7450 2263 14.4 V 8 ќелија

Лаптоп батерии за LENOVO ThinkPad X200 Таблета 43R9257 43R9256 42T4564 Таблета 7448 7449 7450 2263 14.4 V 8 ќелија

DEN 2063.52

Стока
Достапно.

Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатно на превозот со нас. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето.
Упатство за употреба По првичната употреба (или после подолг период на зреење) на батеријата може да се потребни две до три полнење/празнење циклуси пред постигнување на максимален капацитет. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Ве молиме да ни даде можност да се resove било каков проблем. Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
1001767 - за ThinkPad X200 Таблета
Свеж

Избор на клиенти