.

.

New
Лаптоп батерии за ASUS UL50 UL30 U30 UL80V A32 - A31 - VS A41 - JT A-Х5 UL80J AG-А2 A-А2 U30J 14.4 V 8 ќелија

Лаптоп батерии за ASUS UL50 UL30 U30 UL80V A32 - A31 - VS A41 - JT A-Х5 UL80J AG-А2 A-А2 U30J 14.4 V 8 ќелија

DEN 1631.52

Стока
Достапно.

Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот.
Упатство за употреба По првичната употреба (или после подолг период на зреење) на батеријата може да бара две. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
1002321 - за-X2,t-А1,U45JC-А1,VS-A1B,70-NWU1B3100Z,PRO5GVT
Свеж

Избор на клиенти