.

.

New
W740BAT-6 3ICP7/34/95-2 6-87-W740S-42E1 Лаптоп со Батерија за CLEVO W740SU Планина Светлина 1448 NP2740 Лаптоп Таблета 11.1 V 6cell

W740BAT-6 3ICP7/34/95-2 6-87-W740S-42E1 Лаптоп со Батерија за CLEVO W740SU Планина Светлина 1448 NP2740 Лаптоп Таблета 11.1 V

DEN 4127.52

Стока
Достапно.

Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, околу 3-8 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.
Батеријата Параметри :
Батерија Тип : Li-Полимер батерија Батеријата Сопственост : Вистински батерија информации за батеријата Напон : 11. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Оставањето на батеријата на лаптоп при користење на електричен штекер за долги периоди на време ќе ја чувате батеријата во постојан удел на полнење и дека ќе го намали векот на батеријата. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3.28 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1003383
За CLEVO
3 ICP7/34/95-2, 6-87-W740 S-42 E1, W740 BAT-6
За SAGER
За TERRANS СИЛА
Одговара На Лаптопи :
За CLEVO
S413, W740 SU
За SAGER
NP2740
За TERRANS СИЛА
X411, X411 47, X411 47 J, X411 47 J1, X411 47 VJ, X411 47 VJ1
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас. Ако не се примаат пакетите во повеќе од 30 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Број На Модел На:
1003383 Планина Светлина 1448
Батеријата Напон:
11.1 V
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
CLEVO
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти