.

.

New
Батерија За HP 420 425 625 620 за ProBook 4320 4320s 4321 4321s 4320t 4325s 4326s 4520 4520s 4525s PH06 PH09

Батерија За HP 420 425 625 620 за ProBook 4320 4320s 4321 4321s 4320t 4325s 4326s 4520 4520s 4525s PH06 PH09

DEN 866.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V
Капацитет : 4400m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
Батерија За HP 420 425 625 620 за Pro Book 4320 4320s 4321 4321s 4320t 4325s 4326s 4520 4520s 4525s PH06 PH09
ЗА HP 420 ЗА HP 425 ЗА HP 620 ЗА HP 625 Pro Book 4320 Pro Book 4320s Pro Book 4321 Pro Book 4321s Pro Book 4320t Pro Book 4325s Pro Book 4326s Pro Book 4420s Pro Book 4421s Pro Book 4425s Pro Book 4520 Pro Book 4520s Pro Book 4525s
ЗА Compaq 320 ЗА Compaq 321 ЗА Compaq 325 ЗА Compaq 326 ЗА Compaq 420 ЗА Compaq 421 ЗА Compaq 425 ЗА Compaq 620 ЗА Compaq 621 ЗА Compaq 625
За HP 587706-121 587706-131 587706-221 587706-241 587706-251 587706-421 587706-541 587706-741 587706-751 587706-761 592909-221 592909-241 592909-421 592909-721 592909-741 593572-001 593573-001 BQ350 AA BQ350 AAABA BQ350 AAAC3 HSTNN-CB1 A HSTNN-CB1 B HSTNN-CBOX HSTNN-DB1 A HSTNN-DB1 B HSTNN-I85 C HSTNN-I85 C-3 HSTNN-I85 C-4 HSTNN-I85 C-5 HSTNN-I86 C HSTNN-I86 C-3 HSTNN-I86 C-4 HSTNN-I86 C-5 HSTNN-IB1 A HSTNN-LB1 A HSTNN-Q78 C HSTNN-Q78 C-3 HSTNN-Q78 C-4 HSTNN-Q81 C HSTNN-Q81 C-3 HSTNN-Q81 C-4 HSTNN-UB1 A HSTNN-W79 C-5 HSTNN-W80 C HSTNN-XB1 A HSTNN-XB1 B PH06 PH06047 PH06047-CL PH09 PH09093 PH09093-CL 6 BJXK01 RWZBKDG

Детали

Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
4520s 4525s PH06 PH09
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Сертификат:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
нови, во парк
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Целосно капацитет:
4400mAh
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти