.

.

New
LMDTK Нов лаптоп батеријата За ASUS F2F F2Hf F2J F2Je F2 F3 F3E F3F F3H M51A M51Kr M51Se M51,90-NI11B1000 90-NIA1B1000 A32-F3

LMDTK Нов лаптоп батеријата За ASUS F2F F2Hf F2J F2Je F2 F3 F3E F3F F3H M51A M51Kr M51Se M51,90-NI11B1000 90-NIA1B1000 A32-F3

DEN 1122.00
DEN 1439.04

Стока
Достапно.


трговија на големо Нов лаптоп батеријата За ASUS F2 F F2 Hf F2 J F2 Je F2 F3 F3 E F3 F F3 H M51 A M51 Kr M51 Se M51,90-NI11 B1000 90-NIA1 B1000 A32-F3
90-NI11 B1000 , 90-NIA1 B1000 , A32-F3
ЗА ASUS F2 F F2 Hf F2 J F2 Je F2 Серија F3 E F3 F F3 H F3 Ja F3 Jc F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 Jv F3 Ka F3 Ke F3 L F3 M F3 P F3 Sa F3 Sc F3 Se F3 Серија F3 Sr F3 Sv F3 T F3 Tc F3 U M51 A M51 Kr M51 Se M51 Серија M51 Sn M51 Sr M51 Ta M51 Tr M51 Va M51 Vr Z53 J Z53 Jc Z53 Серија

Детали

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 v или 11.1 v
Број На Модел На:
За A32-f3
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата клетки:
9 клетки
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
455g
димензија:
202.76*57.4*29.3 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
7800mAh
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти