.

.

New
6cell БАТЕРИЈАТА ЗА HP COMPAQ nx7300 nx7400 372771-001, 412918-721, 417528-001, HSTNN-CB30

6cell БАТЕРИЈАТА ЗА HP COMPAQ nx7300 nx7400 372771-001, 412918-721, 417528-001, HSTNN-CB30

DEN 818.00
DEN 861.12

Стока
Достапно.

[Специјална Цена]6cell БАТЕРИЈАТА ЗА HP COMPAQ nx7300 nx7400 372771-001, 412918-721, 417528-001, HSTNN-CB30
Бизнис Лаптоп nx7300 Бизнис nx7400 Лаптоп Бизнис Лаптоп NC8200 Бизнис Лаптоп NC8230 Бизнис Лаптоп NW8200 Бизнис Лаптоп NW8240 Бизнис Лаптоп NX8200 Бизнис Лаптоп NX8220 Бизнис Лаптоп NX9420 Бизнис Лаптоп 8510p ЗА Compaq/HP Бизнис Note Boook nc8220 nw8220 ЗА Compaq/HP Бизнис Note Boook nx8230 nw8230 ЗА Compaq/HP Бизнис Note Boook nx8240 nc8240 NC8430 ЗА Compaq/HP NW8240 Мобилни работна Станица серија ЗА HP Compaq nw8440 ЗА HP Compaq Бизнис Лаптоп 8710p ЗА HP Compaq Бизнис Лаптоп 8710w ЗА HP Compaq Бизнис Лаптоп 8710w Мобилна Станица ЗА HP Compaq Бизнис Лаптоп nw9440 ЗА HP Compaq Бизнис Лаптоп nw9440 Мобилни работна Станица
HSTNN-DB06 HSTNN-OB06 HSTNN-LB30

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
за hp HSTNN-CB30 nx7300 6cell црна батеријата
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Услови:
100% Сосема Нов
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Уверение:
FCC, RHOS, CE
Клеточно ниво:
Одделение А клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
BatteryFull капацитет:
4400mAh
is_customized:
Yes
Димензија:
268.1*53.2*21.1 мм
Свеж

Избор на клиенти