.

.

New
JIGU Лаптоп Батеријата UM08A31 UM08A52 UM08A73 UM08B52 UM08B73 UM08A32 UM08A71 UM08A74 за ACER за да се Стремат Еден A150 P531h 12CELLS

JIGU Лаптоп Батеријата UM08A31 UM08A52 UM08A73 UM08B52 UM08B73 UM08A32 UM08A71 UM08A74 за ACER за да се Стремат Еден A150 P531h

DEN 1381.44

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока.
Лаптоп Компатибилни Модели :
За Acer LC. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.046 UM08 A31 UM08 A32 UM08 A51 UM08 A52 UM08 A71 UM08 A72 UM08 A73 UM08 A74 UM08 B31 UM08 B52 UM08 B71 UM08 B72 UM08 B73 UM08 B74 За Портал UM08 A73
Лаптоп Дел броеви :
За Acer за да се Стремат Еден 10. Превозот надомест нема да бидат вратени. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Не се користи не-стандардните кратенки.
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп.1" (Црна) за да се Стремат Еден 571 за да се Стремат Еден 8. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. Политика На Враќање 1.
Тоа не е можно, не сите. Враќање пакети од страна на В.к за да се Стремат Еден A150-Bk1 за да се Стремат Еден A150-Bkdom за да се Стремат Еден A150-Bp1 за да се Стремат Еден A150-Bpdom за да се Стремат Еден A150-На за да се Стремат Еден A150-Bw1 за да се Стремат Еден A150-Bwdom за да се Стремат еден A150 L blau за да се Стремат еден A150 L вајс за да се Стремат еден A150 X blau за да се Стремат еден A150 X вајс за да се Стремат Еден D150-1044 за да се Стремат Еден D150-1125 за да се Стремат Еден D150-1165 за да се Стремат Еден D150-1197 за да се Стремат Еден D150-1322 за да се Стремат Еден D150-1462 за да се Стремат Еден D150-1577 година за да се Стремат Еден D150-1587 за да се Стремат Еден D150-1606 за да се Стремат Еден D150-1647 за да се Стремат Еден D150-1860 за да се Стремат Еден D150-1920 за да се Стремат Еден D150-1 B за да се Стремат Еден D150-1 Bk за да се Стремат Еден D150-1 Br за да се Стремат Еден D150-Bb73 за да се Стремат Еден D150-Bbdom за да се Стремат Еден D150-Bk73 за да се Стремат Еден D150-Bkdom за да се Стремат Еден D150-Br73 за да се Стремат Еден D150-Brdom за да се Стремат Еден D150-Bw73 за да се Стремат Еден D150-Bwdom за да се Стремат Еден D250-1026 за да се Стремат Еден D250-1042 за да се Стремат Еден D250-1116 за да се Стремат Еден D250-1151 за да се Стремат Еден D250-1165 за да се Стремат Еден D250-1185 за да се Стремат Еден D250-1610 за да се Стремат Еден D250-1924 година за да се Стремат Еден D250 на 1990-тите за да се Стремат Еден D250-1 Bb за да се Стремат Еден D250-1 Br за да се Стремат Еден D250-Bb18 за да се Стремат Еден D250-Bb83 за да се Стремат Еден D250-Bb83 F за да се Стремат Еден D250-Bk18 за да се Стремат Еден D250-Bk83 за да се Стремат Еден D250-Bk83 F за да се Стремат Еден D250-Bp83 за да се Стремат Еден D250-Br18 за да се Стремат Еден D250-Br83 за да се Стремат Еден D250-Br83 F за да се Стремат Еден D250-Bw18 за да се Стремат Еден D250-Bw83 за да се Стремат Еден D250-Bw83 F за да се Стремат Еден P531h Серија за да се Стремат Еден P531h-1766 за да се Стремат Еден P531h-1791 година за да се Стремат Еден P531h-1 Bk за да се Стремат Еден Про 531f-2 G64 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-1 G16 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-1 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-2 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-HD11 за да се Стремат Еден Про 531h-HD11 DOM за да се Стремат Еден Про 531h-SS11 за да се Стремат Еден Про 531h-SS11 DOM за e Machine e M250 За Портал LT1001 J LT2000
Шопинг совети.

Детали

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
UM08A71 UM08A74
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција
Свеж

Избор на клиенти