.

.

New
4400mAh 6CELL Оригинални Лаптоп Батеријата A32-U1 за PC 1004D 1004DN N10 N10E N10J U1 U3 U1F U1E U2E U3S U3SG A31-U1

4400mAh 6CELL Оригинални Лаптоп Батеријата A32-U1 за PC 1004D 1004DN N10 N10E N10J U1 U3 U1F U1E U2E U3S U3SG A31-U1

DEN 1868.00
DEN 2008.80

Стока
Достапно.


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Број :
A32-U1 A31-U1
Компатибилен Лаптоп Модел : За Eee PC 1004 DN Серија(Сите) За N10 Серија(Сите) За U1 серија(Сите) За U3 Серија(Сите)
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A32-U1
Батеријата Напон:
10.8 V
Батеријата клетки:
6 Клетки
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
204.90 x 49.75 x 21.25 mm
Тежина:
346g
Примена:
за Asus
Напон:
10.8 V
Батеријата Ќелија:
6cells
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Капацитетот На Батеријата:
56Wh
Свеж

Избор на клиенти