.

.

New
JIGU лаптоп со Батерија За Hp Compaq Бизнис Лаптоп NC6105 NX6100 Серија 6910p 6510b 6515b 6710b 6710s 6715b 6715s nc6100 NX6105

JIGU лаптоп со Батерија За Hp Compaq Бизнис Лаптоп NC6105 NX6100 Серија 6910p 6510b 6515b 6710b 6710s 6715b 6715s nc6100 NX6105

DEN 769.00
DEN 769.44

Стока
Достапно.


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред. Притиснете"Ctrl+F"за да пребарувате на вашиот лаптоп модел или батеријата дел број од нашата листа. Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Hp Compaq 360482-001 360483-001 360483-004 360484-001 365750-001 365750-003 367457-001 372772-001 383220-001 385843-001 393549-001 393652-001 395790-003 395790-132 395791-001 395791-002 395791-132 395791-142 395791-261 395791-661 396751-001 397809-001 397809-242 398650-001 398854-001 398874-001 408545-141 408545-142 408545-261 408545-262 408545-721 408545-741 409357-001 409357-002 418867-001 418871-001 443885-001 446398-001 983 C2280 F DAK100520-01 F200 L HSTNN-DB05 HSTNN-DB16 HSTNN-FB05 HSTNN-FB18 HSTNN-IB08 HSTNN-IB16 HSTNN-IB28 HSTNN-LB05 HSTNN-MB05 HSTNN-UB05 HSTNN-XB11 HSTNN-XB18 PB994 PB994 A PQ457 AV Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Hp Compaq Бизнис Лаптоп 6910p Бизнис Лаптоп 6510b Бизнис Лаптоп 6710b Бизнис Лаптоп 6710s Бизнис Лаптоп 6715s Бизнис Лаптоп nc6100 Бизнис Лаптоп NC6110 Бизнис Лаптоп NC6115 Бизнис Лаптоп nc6140 Бизнис Лаптоп NC6200 Бизнис Лаптоп NC6230 Бизнис Лаптоп nc6300 Бизнис Лаптоп NC6400 Бизнис Лаптоп NX5100 Бизнис Лаптоп NX6105 Бизнис Лаптоп NX6110 Бизнис Лаптоп NX6115 Бизнис Лаптоп NX6120 Бизнис Лаптоп nx6130 Бизнис Лаптоп NX6140 Бизнис Лаптоп NX6310 Бизнис Лаптоп NX6310/CT Бизнис Лаптоп NX6320 Бизнис Лаптоп NX6320/CT Бизнис Лаптоп nx6330

Детали

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
6910p
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти