.

.

New
JIGU 11.1 V 46WH Оригинални Нов Лаптоп Батеријата SB03XL за HP Eliebook 820 G1 Ultrabook HSTNN-IB4T 716726-1C1 HSTNN-LB4T SB03XL

JIGU 11.1 V 46WH Оригинални Нов Лаптоп Батеријата SB03XL за HP Eliebook 820 G1 Ultrabook HSTNN-IB4T 716726-1C1 HSTNN-LB4T SB03XL

DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. Превозот надомест нема да бидат вратени. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел.

Детали

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
Оригиналниот Нов Лаптоп Батеријата SB03XL
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција
Свеж

Избор на клиенти