.

.

New
JIGU 7.4 V 47WH Вистински Оригинални G0G2M PFXCR T19VW 34GKR Батеријата За Dell За координатите на географската Ширина 14 7000 E7440 Лаптоп

JIGU 7.4 V 47WH Вистински Оригинални G0G2M PFXCR T19VW 34GKR Батеријата За Dell За координатите на географската Ширина 14 7000

DEN 1967.52

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса.
Тоа не е можно, не сите. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање.

Детали

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
Вистински Оригинални G0G2M PFXCR T19VW 34GKR Батеријата за Dell
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција
Свеж

Избор на клиенти