.

.

New
ОЕМ Батеријата За HP 4510s 4515s 4710s HSTNN-LB88 HSTNN-OB88 513129-121

ОЕМ Батеријата За HP 4510s 4515s 4710s HSTNN-LB88 HSTNN-OB88 513129-121

DEN 865.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

4% Европа Копното го Оценувате (точка пристигна) 11. Ве молиме да ги проверите деталите на табелата подолу : Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 7-10 11-15 16-20 21-25 Над 25 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 US & Canada го Оценувате (точка пристигна) 5 . Ние се посветени на решавање на вашиот проблем. & Сонцето.9% Мексико и Јужна Америка го Оценувате (точка пристигна) 3. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
За 513129-121 ProBook 4515s 4515s батеријата
боја:
Црна
Сертификати:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
Нови, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Инвентар:
во парк
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Полн Капацитет:
4400mAh
Свеж

Избор на клиенти