.

.

New
Оригинални Нови AS10D31 Батеријата За 4741G 5741G 5742G 5750G 7750G 7760G AS10D41 AS10D51 AS10D71 AS10D81 AS10D73

Оригинални Нови AS10D31 Батеријата За 4741G 5741G 5742G 5750G 7750G 7760G AS10D41 AS10D51 AS10D71 AS10D81 AS10D73

DEN 1824.00
DEN 1960.80

Стока
Достапно.


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го замени Дел Број : AS10 D31 AS10 D41 AS10 D51 AS10 D61 AS10 D71 AS10 D73 AS10 D81 Компатибилен Лаптоп Модел :
Се стремат 4551 G серија Стремат 4522 серија Стремат 4750 G серија Стремат 4771 G серија Стремат 5741 G серија Стремат 5560 G серија Стремат 5742 G серија Стремат 5750 G серија Стремат 7741 G серија Стремат 7750 G серија Стремат 7760 G серија
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Детали

Број На Модел На:
AS10D31
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
204.90 x 75.75 x13.25 mm
Тежина:
350g
Примена:
За acer
Напон:
10.8 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh
Свеж

Избор на клиенти