.

.

New
Нова 6 ќелија лаптоп со батерија за hp Compaq 6520 6520s 6520p 516 KU530AA NBP6A73 HSTNN-DB51 451545-361 456623-001 бесплатен превозот

Нова 6 ќелија лаптоп со батерија за hp Compaq 6520 6520s 6520p 516 KU530AA NBP6A73 HSTNN-DB51 451545-361 456623-001 бесплатен

DEN 1141.92

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
6520
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Бренд Име:
GlobalSmart
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion
Свеж

Избор на клиенти