.

.

New
6Cell Батеријата За ASUS A32-K55 A41-K55 A45D A45DE A45DR A45N A45VD A55DE A55VM A55VS A75DE A75V K45DR

6Cell Батеријата За ASUS A32-K55 A41-K55 A45D A45DE A45DR A45N A45VD A55DE A55VM A55VS A75DE A75V K45DR

DEN 1055.04

Стока
Достапно.


Ве молиме не двоумење да ги контактирате ако имате било какви прашања,ние ќе ви одговори што ПОБРЗО
.благодарение толку многу.
Нормално ќе може да се добие објект во 10-25 работни дена . Ве молиме да комуницирам со нас пред да се подготват да ни остави неутрален / neg повратни информации.
Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци. Вашето задоволство е наша чест.Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов Литиум-Јонска батерија.
Спецификации : Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V Капацитет : 5200m Ah Coror : Црна Тежина : 390g Состојбата на Батеријата : Сосема Нов, 100% ОЕМ Компатибилен Гаранција : 12 месеци
Компатибилен Дел Броеви :
A32-K55, A33-K55, A41-K55
Компатибилен Одговара Модели : За Asus A45 Серија
A45 D Серија A45 DE Серија A45 DR Серија
A45 N Серија A45 V Серија A45 VD Серија
A45 VG Серија A45 VM Серија A45 VS Серија
A55 Серија
A55 A Серија A55 D Серија A55 DE Серија
A55 DR Серија A55 N Серија A55 V Серија
A55 VD Серија A55 VM Серија A55 VS Серија
A75 Серија
A75 A Серија A75 D Серија A75 DE Серија
A75 V Серија A75 VD Серија A75 VM Серија
K45 Серија
K45 D Серија K45 DE Серија K45 DR Серија
K45 N Серија K45 V Серија K45 VD Серија
K45 VG Серија K45 VM Серија K45 VS Серија
K55 Серија
K55 A Серија K55 D Серија K55 DE Серија
K55 DR Серија K55 N Серија K55 V Серија
K55 VD Серија K55 VM Серија K55 VS Серија
K75 Серија
K75 A Серија K75 D Серија K75 DE Серија
K75 V Серија K75 VD Серија K75 VM Серија
R400 Серија
R400 D Серија R400 DE Серија R400 DR Серија
R400 N Серија R400 V Серија R400 VD Серија
R400 VG Серија R400 VM Серија R400 VS Серија
R500 Серија
R500 A Серија R500 D Серија R500 DE Серија
R500 DR Серија R500 N Серија R500 V Серија
R500 VD Серија R500 VM Серија R500 VS Серија
R700 Серија
R700 A Серија R700 D Серија R700 DE Серија
R700 V Серија R700 VD Серија R700 VM Серија
U57 Серија
U57 A Серија U57 V Серија U57 VD Серија
U57 VM Серија
X45 Серија
X45 A Серија X45 C Серија X45 U Серија
X45 V Серија X45 VD Серија
X55 Серија
X55 A Серија X55 C Серија X55 U Серија
X55 V Серија X55 VD Серија
X75 Серија
X75 A Серија X75 V Серија X75 VD Серија
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку Зачувам (Alipay).

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
A32-K55
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Li-Ion
Свеж

Избор на клиенти