.

.

New
Нови 4 мобилен 2200mah лаптоп со батерија за Probook hp 4311s 579319-001 530974-321 530975-361 HSTNN-XB91 AT902AA HH04037 HH04 HH08

Нови 4 мобилен 2200mah лаптоп со батерија за Probook hp 4311s 579319-001 530974-321 530975-361 HSTNN-XB91 AT902AA HH04037 HH04

DEN 1007.52

Стока
Достапно.


Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
579319-001
Капацитетот На Батеријата:
2001 - 2500 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Бренд Име:
GlobalSmart
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion
Свеж

Избор на клиенти