.

.

New
JIGU C32-TAICHI21 Оригинални лаптоп со Батерија За Asus за Taichi Ultrabook 21 35Wh 11.1 V 3200mAh Taichi21 батеријата

JIGU C32-TAICHI21 Оригинални лаптоп со Батерија За Asus за Taichi Ultrabook 21 35Wh 11.1 V 3200mAh Taichi21 батеријата

DEN 2160.00

Стока
Достапно.


100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
C32-TAICHI21 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : C32-TAICHI21 C32-TAICHI21 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : 3568 A-Taichi 21 Taichi 21 за Taichi Ultrabook 21-CW001 H за Taichi Ultrabook 21-CW001 P за Taichi Ultrabook 21-CW002 H за Taichi Ultrabook 21-CW003 H за Taichi Ultrabook 21-CW004 H за Taichi Ultrabook 21-CW005 P за Taichi Ultrabook 21-DH51 за Taichi Ultrabook 21-DH71

Детали

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
C32-TAICHI21
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција
Свеж

Избор на клиенти