.

.

New
JIGU оригинални АА-PBYN8AB NP530U4B BA43-00339A NP530U4B-A01US батеријата за SAMSUNG 530U4C NP530U4B 535U4C серија 535U4C-S02

JIGU оригинални АА-PBYN8AB NP530U4B BA43-00339A NP530U4B-A01US батеријата за SAMSUNG 530U4C NP530U4B 535U4C серија 535U4C-S02

DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни.
АА-PBYN8 AB лаптоп батерии може да го замени следните дел број : АА-PBYN8 AB NP530 U4 B BA43-00339 A NP530 U4 B-A01 US АА-PBYN8 AB лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : 530 U4 B-S03 530 U4 C-S01 535 U4 C-S01 530 U4 C-A01 530 U4 C-S02 535 U4 C-S02 530 U4 C-A02 535 U4 C серија
Шопинг совети. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини. Политика На Враќање 1. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Превозот надомест нема да бидат вратени. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса.

Детали

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
7.4 V/7.6 V
Број На Модел На:
АА-PBYN8AB
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција
Свеж

Избор на клиенти