.

.

New
Apexway 6 Клетки 4400mAh 11.1 v Лаптоп Батеријата 312-0186 N855P U164P За dell Студио 17 1745 1747 1749

Apexway 6 Клетки 4400mAh 11.1 v Лаптоп Батеријата 312-0186 N855P U164P За dell Студио 17 1745 1747 1749

DEN 678.72

Стока
Достапно.


Фотографиите се за повикување само и сите производи ќе се даде приоритет со физички.
Ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш, ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот. Ако имате било какви проблеми за производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас за да се реши пред да ја напуштат повратни информации.Почитувани клиенти
Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во
Русија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот. Предмети вратени мора да биде иста состојба како добијат и во оригиналното пакување и содржината.Ви благодариме за вашата доверба. Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати. За испорачување мазнење и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
Вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly. EMS 5-14 работни дена HK пост 7-21 Дена.
Answer : ___________________________ Note :
Повеќето од висок капацитет батерии (6600m Ah, 8800m Ah) изгледа малку convexity.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на КК пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети, не кликнете на "потврди испорака" копчето, ве молиме да фотографии од нив и да контактирате со нас за ПОБРЗО.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ги вашите активни повратни информации и споделете го вашето искуство со нас.

Детали

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1479 1745 6 ќелија
Батеријата Напон:
11.1 V или 10.8 V
Бренд Име:
ApexWay
Тип:
Li-Ion
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти