.

.

New
LMDTK 9CELLS Батеријата ЗА Lenovo ThinkPad T410i T410 FRU42T4755 42T4791 42T4793 42T4795 42T4797 42T4817 42T4819 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

LMDTK 9CELLS Батеријата ЗА Lenovo ThinkPad T410i T410 FRU42T4755 42T4791 42T4793 42T4795 42T4797 42T4817 42T4819 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 1122.00
DEN 1439.04

Стока
Достапно.


42 T4235 42 T4708 42 T4714 42 T4731 42 T4733 42 T4737 42 T4737 42 T4753 42 T4756 42 T4757 42 T4757 42 T4763 42 T4764 42 T4798 42 T4803 42 T4819 42 T4848 42 T4849 42 T4850 42 T4851 42 T4852 42 T4911 42 T4911 42 T4912 51 J0499 51 J0499 51 J0500 57 Y4185 57 Y4186 57 Y4545 ASM 42 T4703 ASM 42 T4752 ASM 42 T4756 ASM 42 T4794 ASM 42 T4796 FRU 42 T4702 FRU 42 T4751 FRU 42 T4755 FRU 42 T4791 FRU 42 T4793 FRU 42 T4795 FRU 42 T4797 FRU 42 T4817 FRU 42 T4819
ЗА ЛЕНОВО ЗА Think Pad E40 ЗА Think Pad E50 ЗА Think Pad Работ 0578-47 B ЗА Think Pad Работ 14" ЗА Think Pad Работ 14" 05787 UJ ЗА Think Pad Работ 14" 05787 VJ ЗА Think Pad Работ 14" 05787 WJ ЗА Think Pad Работ 14" 05787 XJ ЗА Think Pad Работ 14" 05787 YJ ЗА Think Pad Работ 14" 0578 F7 U ЗА Think Pad Работ 15" ЗА Think Pad Работ E420 ЗА Think Pad Работ E425 ЗА Think Pad Работ E520 ЗА Think Pad Работ E525 ЗА Think Pad L410 ЗА Think Pad L412 ЗА Think Pad L420 ЗА Think Pad L421 ЗА Think Pad L510 ЗА Think Pad L512 ЗА Think Pad L520 ЗА Think Pad SL410 2842 ЗА Think Pad SL410 2874 ЗА Think Pad SL410 серија ЗА Think Pad SL410k 2842 ЗА Think Pad SL510 2847 ЗА Think Pad SL510 2875 ЗА Think Pad SL510 серија ЗА Think Pad T410 ЗА Think Pad T410i ЗА Think Pad T420 ЗА Think Pad T510 ЗА Think Pad T510i ЗА Think Pad T520 ЗА Think Pad T520i ЗА Think Pad W510 ЗА Think Pad W520

Детали

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
Број На Модел На:
ЗА LENOVO ThinkPad T410i
боја:
Црна
Тежина:
432g
Батеријата клетки:
9 клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет е 6000-6600mAh
Гаранција:
2years
is_customized:
YES
лаптоп етикетата:
10.8 v/11.1 v 7800mAh
димензија:
206.64*55.84*20mm
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти