.

.

New
LMDTK Нови 6cells Лаптоп со батерија За asus N45 N45E N45S N45F N45J N55 N55E N55S N55F N75 N75S N75E N75F A32-N55 бесплатен превозот

LMDTK Нови 6cells Лаптоп со батерија За asus N45 N45E N45S N45F N45J N55 N55E N55S N55F N75 N75S N75E N75F A32-N55 бесплатен

DEN 777.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.


A32-N55
ЗА Asus N45 S
ЗА Asus N55 SF
ЗА Asus N55 SL
ЗА Asus N45 E
ЗА Asus N45 SF
ЗА Asus N55 SF-A1
ЗА Asus N55 SF-S1150 V
ЗА Asus N55
ЗА ASUS N75 Серија
ЗА Asus N45 SF-V2 G-VX042 V
ЗА Asus N55 E
ЗА Asus N45 SF-V2 G - VX041 V
ЗА Asus N45 SL
ЗА ASUS N75 SN Серија
ЗА ASUS N75 SL Серија
ЗА Asus N55 S
ЗА Asus N55 SF-S2151 V
ЗА ASUS N75 S Серија
ЗА ASUS N75 SV Серија
ЗА Asus N45
ЗА ASUS N75 SF Серија
ЗА ASUS N75 E Серија
ЗА ASUS N75 SJ Серија

Детали

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Број На Модел На:
A32-N55
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
328g
Батеријата клетки:
6 Клетки
димензија:
202.76*57.4*29.3 мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
РЕАЛНИОТ КАПАЦИТЕТ Е 4000-4400MAH
батеријата етикетата:
10.8 V/11.1 V 5200MAH
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти