.

.

New
LMDTK Нови 6 Клетки лаптоп со батерија За HP DM1-3007 DM1-3000 DM1-3200 3105m,HSTNN-OB2D GB06 YB2D HSTNN-YB2D

LMDTK Нови 6 Клетки лаптоп со батерија За HP DM1-3007 DM1-3000 DM1-3200 3105m,HSTNN-OB2D GB06 YB2D HSTNN-YB2D

DEN 794.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.


Детали

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
ЗА dm1-3000
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
siliver
Тежина:
350g
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh/5200mAh
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти