.

.

New
Mulit цел свитлива suporte став лаптоп стојат кулер за лаптоп ладење protable лаптоп табела следи носителот 14 15 и 17

Mulit цел свитлива suporte став лаптоп стојат кулер за лаптоп ладење protable лаптоп табела следи носителот 14 15 и 17

DEN 417.00
DEN 992.64

Стока
Достапно.

6" 12" 11"
Мулти-цел свитлива заградата Материјал : Алуминиумски + ABS Големина : 230*130mm
Се користи : 10-17 инчен лаптоп Apple ipad1/2/3/4/мини
8-10 инчен таблет компјутер
Боја : Сива
. Ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
БЕЛЕШКИ : Pls се избере точниот боја и оставете порака во вашиот цел листа. Ние ќе им помогне на вас како е можно поскоро. Ако не совети на најдобро продаваните еден ќе бидат испратени. Кога ќе ги купите, ве молиме да се осигурате дека сте ја изберете правилната опција за производи и испорака на услугата на кој сакав. Сите наши porducts доаѓаат со гаранција пред испраќање. Ние сме повеќе од подготвен да им помогне на вас и го реши вашиот проблем. Ние weclome вашата повратна информација да ни помогнете подобрување на услуга стандард.
Среќен Шопинг. Во секој случај, ако не го добиете вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас. Тоа ќе ни помогне да се подготви вашата цел добро и ја испрати на време. Секој увоз Доход и Обичај такса се на купувачот одговорност.Добредојдовте на нашата продавница ! ! ! Сите ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ, Е ДА ги ЗАДОВОЛИ ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО !! Почитувани клиенти, ве Молиме да ги прочитате јасно пред puchase. Ако имате барања за производи или испорака, pls контактирајте не директно.Превозот зема 7-60 работни дена по вашата нарачка е потврдена (Кина пост и хонг конг пост 15-60days, DHL,UPS-от,FEDEX 3-12days).Ви благодариме !
Mulit цел свитлива suporte став лаптоп се залагаме за лаптоп ладење protable лаптоп табела следи носителот 10" 14" 15" 17" 15.

Детали

Тип:
Lapdesks
Пакет:
Yes
Должина:
14inch
Ширина:
23cm
Бренд Име:
NAJU
Број На Модел На:
IV005
Материјал:
Alumunium
Боја:
сива
Објектот:
лаптоп стојат
Свеж

Избор на клиенти