.

.

New
AOLIKES 1 Пар Прилагодливи Спортски Тренинг Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepad Прилагодливи Patella Коленото Влошки Дупка Kneepad Безбедност

AOLIKES 1 Пар Прилагодливи Спортски Тренинг Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepad Прилагодливи Patella Коленото Влошки

DEN 732.00
DEN 893.28

Стока
Достапно.


AOLIKES 1 Пар Прилагодливи Спортски Тренинг Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepad Прилагодливи Patella Коленото Влошки Дупка Kneepad Безбедност
Големина : слободни,прилагодлив (Погоден за колено обемот : 36-58cm)

Детали

Број На Модел На:
A-7906
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
Lycra
Возраст:
Возрасни
Свеж

Избор на клиенти